HAKKIMIZDA

SBA_aboutUs

Global markalaşma yolunda güvenilir iş ortağınız

SBA Consulting globalleşme, büyüme, markalaşma ve katma değerli ürünlerle ihracatlarını artırma hedefleri doğrultusunda firma, kamu kuruluşu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara hizmet sunan bir Yönetim Danışmanlık firmasıdır.

Hizmetlerimiz
Yaklaşımımız

Yaklaşım ve metodlarımız her müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, bulundukları pazar ve rekabet ettikleri coğrafyalar göz önünde bulundurularak kuruma özel tasarlanmaktadır.

SBA Consulting’in başlıca hedefleri arasında, kurucularının temel ilke ve prensipleriyle doğru orantılı olarak, iş ortaklarına zamanında, doğru, eksiksiz ve tam hizmet sunmak yer almaktadır. Amacımız, tüm yönetim kademelerinde etkin karar vermeyi sağlamak amaçlı gerçeğe dayalı verileri sunmak ve değişim yolundaki adımlarında onlara destek olmaktır.

Her bir projede, danışmanlık hizmeti süresince yapılan çalışmalar, alınan kararlar ve başlatılan uygulamaların, düzenli ve etkin bir şekilde uygulanmaya devam etmesi için gerekli iş bilgisi firma çalışanlarıyla paylaşılmaktadır. Amacımız her zaman iş yapış şekillerini ve yönetim kabiliyetlerini güçlendirmek ve sürdürülebilir olmasını desteklemektir.

SBA Consulting her biri alanında uzmanlaşmış ve farklı ülkelerde yerleşik çalışan yaklaşık 30 kişilik bir uzman ekiple hizmet vermektedir.

Hikayemiz

SBA Consulting 2015 yılında Yönetim Danışmanlığı hizmeti sunmak amacıyla Ful Baytok Kurt ve Nur Baytok Coşkuner tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Her iki kurucu da yaşamlarının çeşitli dönemlerinde değişik ülkelerde yaşamış ve eğitimlerini çeşitli kültürlerden insanlarla birlikte almışlardır.
Profesyonel hayatta çeşitli coğrafyalarda, sektörlerde ve firmalarda edindikleri tecrübe ve bilgi birikimlerini, firmaların hem lokal hem de uluslararası platformlarda büyüme stratejilerini desteklemek amacıyla paylaşmayı hedeflemektedirler.