ONUR BAYTOK Ortak

Onur Baytok strateji, yönetim ve bütçeleme alanlarında sorumlu yönetim kurulu üyesidir.
Onur Baytok Ankara Kolejini bitirdikten sonra Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisinin Maliye Bölümünden mezun olmuştur. İlk meslek hayatına Turizm ve Tanıtma Bakanlığı’nda ekonomist olarak başlamış, bu arada Bournemouth’da Turizm İşletmecilik eğitimi, Bradford’da Proje Değerlendirme eğitimi almıştır. Sonrasında Ordu Yardımlaşma Kurumunda Uzman, Proje Değerlendirme Müdürü ve İştirakler Müdürü olarak görev yapmıştır.
1995 yılında İstanbul’da bir zirai ilaç üretim ve pazarlama şirketi olan Hektaş Ticaret A.Ş.’ye Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış, daha sonra uluslararası bir taşımacılık şirketi olan OMSAN Ticaret A.Ş.’ye ve bunu takiben Renault Otomobilleri Dağıtım ve Pazarlama Şirketi Renault Mais A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapmıştır. Onur Baytok çalışma hayatı boyunca Ünye Çimento, Mardin Çimento, Adana Çimento, Tukaş, Oyak Renault, Oyakbank, Goodyear ve Selyak gibi birçok şirkette Yönetim ve Denetim Kurulu üyeliği yapmıştır.
Onur Baytok emekliliğinden sonra Türk Ekonomik Hukuk Araştırmaları Vakfında Yönetim Kurulu Başkanlığı (4 yıl) yapmış olup, Şişli Rotary Kulübünün geçmiş dönem başkanlarındandır.