SBA Consulting – Mutlu Yıllar Dileriz

30 12 2017

SBA Consulting – Mutlu Yıllar Dileriz

SBA Consulting olarak 2017 yılının sonuna gelirken sizlere öncelikle bize olan güveniniz ve desteğiniz için teşekkür etmek isteriz.

SBA Consulting olarak bu yıl da global markalaşma yolunda çalışmalarını sürdüren müşterilerimizle başarılı projelerde çalıştık. Sunmakta olduğumuz Yönetim Danışmanlığı hizmetleri kapsamında, stratejik hedeflerin belirlenmesi, marka ve pazarlama planlarının tasarlanması gibi çalışmalar neticesinde iki önemli Türk markası Turquality programına dahil oldu; diğer başarılı markalar ile çalışmalarımız da devam etmekte. Bununla birlikte, Türkiye ve yurt dışında çeşitli sektörlerle ilgili yürüttüğümüz pazar araştırmaları neticesinde müşterilerimize pazara giriş stratejisi geliştirme ve uygulama konularında destek olmaya devam ettik.

On yılı aşkın süredir Türkiye temsilciliğini yürüttüğümüz Werner International ile bu yıl da hem Türkiye hem ABD, Kuzey Afrika ve Avrupa bazlı projelerde beraber çalıştık. 1939 yılından beri 75’den fazla ülkede 5.000’den fazla firma ve kuruma, ihtiyaçlarına özel tasarlanmış projeler yaratmış ve uzun vadeli ilişkiler kurmuş olan Werner International moda ve tekstil sektör danışmanlığı konusunda dünyada lider konumdadır. 2017 yılında en yoğun olarak çalışılan projeler arasında, Mısır Yatırım Bakanlığı sponsorluğunda gerçekleştirilen Mısır’ın tekstil tedarik zincirinin yeniden yapılandırılması yer aldı.

Logodan web sitesi tasarımına, fuar stantlarından franchise el kitapçığına kadar birçok konuda görsel iletişim hizmetleri sunan İtalya merkezli stratejik ortağımız Latveria Design son 15 yılda 200’den fazla projeye imza attı. Portföyünde Marina Yachting, Henry Cotton’s gibi moda markalarını barındıran Latveria Design son olarak, 6.000’den fazla mağazası bulunan, dünyanın önde gelen optik perakendecilerinden GrandVision’ın global markalarından üç tanesinin içerik pazarlama görevini üstlendi.

Ayrıca memnuniyetle belirtmek isteriz ki, Özyeğin Üniversitesi’nde bu yıl yürütmekte olduğumuz proje kapsamında enerjisi ve potansiyeli yüksek gençlerle birlikte çalışmak bizlere heyecan ve gurur verdi.

Bu vesileyle, SBA Consulting olarak yeni yılda da sizlerle beraber çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Sağlık ve mutluluk dolu bir yıl dileriz.

Saygılarımızla,

SBA Consulting

Comments are closed.